Adres:

Biuro Sieci SYNERGIA w siedzibie Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa
ul. Parkowa 10
28-200 Staszów

Telefony:

603 622 630

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt:

W sprawach dotyczących Świętokrzyskiej Sieci Aktywności Młodzieżowej SYNERGIA zapraszamy do kontaktu z Biurem Sieci. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty e-mail. Zapraszamy również osobiście do Biura Sieci, które mieści się w Staszowie. Dane kontaktowe znajdują się powyżej. Można również skorzystać z formularza kontaktu znajdującego się poniżej.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Stowarzyszenie Edukacja przez Internet, z siedzibą w Kielcach, 25-663 Kielce, Olszewskiego 6, zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Kielcach w X Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego wpisane do rejestru stowarzyszeń KRS nr: 0000196397, posiadające NIP 657-25-72-232. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, ale są niezbędne do przesłania i realizacji zapytania. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie Klauzula informacyjna. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

.

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).